Опис
АКУМУЛЯТОРНА ТАЧКА ZipperZI-EWB150-100L
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Акумуляторна тачка Zipper ZI-EWB150-100L
- призначена транспортування сипучих вантажів по дому, подвір'ю та саду.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Zipper ZI-EWB150-100L успішно застосовується на приватних городах, дачних ділянках, малих фермерських угіддях.
ПЕРЕВАГИ Zipper ZI-EWB150-100L:
- підходить для перевезення сипучих вантажів навіть в важкодоступній місцевості навколо будинку, двору і саду;
- ефективна робота завдяки потужному літій-іонному акумулятору до 5 годин;
- комфортне та безпечне керування завдяки елементу керування на правій рукоятці;
- передній і задній хід можна вибрати за допомогою перемикача на ручці керування;
- місткість 100 л л і макс.;
- вантажопідйомність 150 кг.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на усьому європейському ринку.
- Широкий модельний ряд.
- Практичний і сучасний дизайн.
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50/63 кг |
| Час завантаження, година | 3 рік |
| Час роботи | 5 ч. |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1020х710х500 мм |
| Ємність акумулятора, Вт-год | 240 Вт-год |
| Місткість, л | 100 л |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Потужність двигуна S1, Вт | 280 Вт |
| Напруга акумулятора, В | 40 В |
| Розмір шин | 16 x 5.00-8 (ведучі) і 3.5-4.0" (опорні колеса) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 150 ₴



