БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР ZIPPER ZI-STE 8000
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор ZIPPER ZI-STE 8000 - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду, відпочинку, для дачі.
Zipper ZI-STE8000 видає напругу 230В для живлення однофазних пристроїв і різноманітної побутової техніки. Потужності агрегату досить для енергонезалежності приватного будинку, медичного або адміністративного центру, будівельного і ремонтного ділянки.
Генератор має лічильник годин роботи і захист від перевантажень.
ПЕРЕВАГИ ZI-STE8000:
- двигун з хорошим потужним резервом здатний на безперервну роботу протягом 6-7 годин, оснащений повітряним охолодженням;
- впроваджена захисна функція від перевантаження;
- контроль достатнього рівня мастила з відключенням станції виключає вироблення деталей при масляному голодуванні;
- облік мотогодин для своєчасного планування техобслуговування;
- підтримання вольтажа у вузькому діапазоні для безпеки живляться пристроїв;
- три електророзетки з захисними ковпачками;
- для пересування важка установка доповнена колесами і складаються рукоятками;
- генератор нейтралізує сплески, запобігає коротке замикання;
- сиcтема запуску генератора складається з ручного стартера, електростартер і дистанційного запуску за допомогою пульта управління;
- потужності Zipper ZI-STE8000 вистачить, щоб забезпечити електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти і навіть зварювальний апарат.
У комплект входить: вольтметр, датчик рівня масла, акумулятор.
3 причини купити Zipper ZI-STE8000:
- Європейський підхід до складання техніки з якісних комплектуючих з контролем технологічного процесу на всіх етапах;
- Знижені норми споживання бензину скорочують експлуатаційні витрати;
- Модернізована паливна система забезпечила незначний вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку;
- Широкий модельний ряд;
- Дуже зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
- Сертифікація ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Об'єм двигуна | 440 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Споживання палива | 4.3 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Рівень шуму | 77 дБ |
- Ціна: 54 240 ₴



