БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР ZIPPER ZI-STE 8004
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор Zipper ZI-STE8004 - установка, яка працює в трифазному режимі з максимальною потужністю 8 кВт. Силовий агрегат виступить резервним джерелом електрики в разі аварій централізованих мереж, а також дозволить проводити ремонтні та монтажні роботи на віддалених ділянках
Генератор має лічильник годин роботи і захист від перевантажень.
ПЕРЕВАГИ ZI-STE8004:
- 4-тактний двигун з досить високими оборотами ефективно переробляє паливну суміш, перетворюючи види енергії за сприяння крутного моменту;
- циліндр і поршневий модуль зі сплаву, стійкого до деформаційних змін, гарантують тривалий моторесурс;
- впроваджена система захисту від перевантажень, яка відключає електростанцію щоб уникнути серйозних поломок;
- контроль наявності мастила з блокуванням двигуна до заповнення масла до рекомендованого рівня;
- електростартер оперативно запускає машину без зайвих зусиль;
- дві розетки з одного фазою дозволять паралельно живити кілька приладів;
- можливість безперервного продукування протягом 6-7 годин.
У комплект входить: вольтметр, датчик рівня масла, акумулятор.
3 причини купити Zipper ZI-STE8000:
- Європейський підхід до складання техніки з якісних комплектуючих з контролем технологічного процесу на всіх етапах;
- Знижені норми споживання бензину скорочують експлуатаційні витрати;
- Модернізована паливна система забезпечила незначний вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку;
- Широкий модельний ряд;
- Дуже зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
- Сертифікація ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 640х870х610 мм |
| Потужність генератора в Вт | 7000 Вт (400 В); 2300 Вт (230 В) |
| Потужність двигуна s1 | 9300 |
| Розетки | 2x 230 В 1x 400 В |
- Ціна: 72 310 ₴



