
Динаміки серії Fusion FM забезпечують високоякісний звук та мають тонкий мінімалістичний дизайн, що відповідає сучасним тенденціям інтер’єру човна.
- Інноваційна конструкція урівень надала змогу створити тонкі динаміки у мінімалістичному стилі.
- Низькопрофільна установка, майже урівень, з монтажним профілем лише 3/32” (2.5 мм).
- Алюмінієвий купольний твітер забезпечує плавне відтворення високих частот та покращену ефективність.
- При збільшенні реальної потужності звукова котушка забезпечує високоякісний звук.
- Доступні варіанти з діагоналлю 6.5” та 7.7” у круглому або квадратному формфакторі.
- Ця модель динаміків має круглий корпус діагоналлю 6.5” чорного кольору.
- Динаміки Fusion FM розроблені для довготривалої експлуатації.

Створені згідно з філософією дизайну True-Marine від Fusion®, серія Fusion FM має захист від попадання пилу та води за рейтингом IP65 та протестована на високий рівень захисту від солоного туману, температури, вібрації й ультрафіолету.
Створені відповідно до стандартів ISO12216MМорські динаміки Fusion FM відповідають міжнародним стандартам стійкості до впливу тиску та води, що підтверджує їх неперевершену якість та міцність.
Якісна конструкція і потужна акустика
Динаміки Fusion FM виготовлені з високоякісних матеріалів та повністю задовольняють усі вимоги до дизайну морських пристроїв. Це свідчить не лише про їх вдосконалену естетику, а й про здатність відтворювати високоякісний потужний звук в умовах експлуатації на воді.
Захищений від води поліпропіленовий IMPP конус робить динамік міцнішим, що, у свою чергу, дозволяє йому відтворювати чистий та чіткий звук.

Твітер з алюмінієвою купольною мембраною забезпечує плавне та чітке відтворення верхніх частот, вискоку потужність та кришталево чисте звучання.

Дизайн з навісною звуковою котушкою мінімізує вірогідність спотворення звуку, одночасно збільшуючи потужність й ефективність, забезпечуючи насправді якісне звучання.


Оптимізована конструкція з відкритим кошиком забезпечує підвищену максимальну звукову потужність та широкі можливості монтажу, в тому числі універсальні варіанти кріплення зі зменшеною монтажною глибиною.


Інноваційний дизайн урівень
Динаміки серії FM призначені для установки урівень з монтажним профілем товщиною не більше 3/32 дюйма (2,5 мм), що забезпечує візуально привабливу, майже плоску установку. Гладкий та мінімалістичний дизайн дозволяє динамікам серії FM бездоганно вписатись в інтер’єр вашого човна.

Колонки серії FM мають інтелектуальну систему монтажу. Просто вставте динамік у виріз та закрутіть болти - ніжки динаміків притиснуться до панелі та будуть утримувати динаміки на місці. Вам не доведеться робити отвори для гвинтів у вашому човні.


Круглі білі динаміки серії FM доступні у модифікаціях з діагоналлю 6.5 та 7.7 дюймів з білими решітками у класичному стилі, щоб додати елегантності вашому човну.

Круглі чорні динаміки серії FM доступні у варіаціях з діагоналлю 6.5 та 7.7 дюймів з чорними решітками у класичному стилі для органічної інтеграції в інтер’єр вашого човна.

Квадратні білі динаміки серії FM доступні у модифікаціях з діагоналлю 6.5 та 7.7 дюймів з білими решітками у класичному стилі, забезпечуючи сучасне, елегантне поєднання з інтер’єром вашого човна.

Квадратні чорні динаміки серії FM доступні у модифікаціях з діагоналлю 6.5 та 7.7 дюймів з чорними решітками у класичному стилі, забезпечуючи сучасну, органічну інтеграцію в інтер’єр вашого човна.

- Динаміки Fusion FM-F65RB
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 87 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна відстань до компаса | 245 см |
| Глубина монтажного зазора | 70 мм |
| Діаметр звукової котушки | 1" |
| Діаметр монтажного проміжку | 138 x 138 мм |
| Імпеданс | 4000 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 153 мм |
| Основні | |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Потужність | 30 |
| Тип | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс.) | 80 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (мін.) | 15 Вт |
- Ціна: 9 618 ₴





