Оновлена система LiveScope Plus пропонує вищу роздільну здатність, менший рівень шуму, чіткіше зображення та краще розділення цілей.
- Вища чіткість екрана, збільшена чутливість трансд’юсера та вдосконалене розділення цілей дозволяють отримати безпрецедентно чисте зображення.
- З різкими зображеннями навколо човна, меншим рівнем шуму та меншою кількістю перешкод на екрані, які заважають пошуку риби та перегляду структури дна, ви зможете бачити саме те, що потрібно.
- Оновіть свій «чорний ящик» системи LiveScope (модуль сонара GLS™ 10), додавши лише новий трансд’юсер.
- Отримайте максимальну контрастність та чіткість зображень за допомогою яскравих палітр кольорів.
- Не пропустіть жодної деталі завдяки підтримці режимів вниз, вперед та перспектива зі спеціальним кріпленням Perspective Mode Mount, яке йде у комплекті.

Сонар реального часу гарантує, що ви отримаєте максимально точні живі зображення усього, що відбувається під водою.

Побачте саме те, що хочете побачити, з меншою кількістю шумів та перешкод на екрані, які часто заважають перегляду риби та структури.

Вбудована система стабілізації забезпечує стабільне зображення сонара на вашому сумісному картплотері навіть в умовах високого хвилювання води.

Обирайте один із семи яскравих варіантів кольорових палітр — морська хвиля, Карибський басейн, лава та інші, щоб побачити рибу та структуру з максимальною контрастністю та чіткістю.


Вирушайте у розвідку на ще більшу дистанцію попереду човна, щоб побачити, що відбувається під водою в режимі реального часу.

Досліджуйте активність ще глибше під вашим човном за допомогою живих зображень.

Дізнайтесь, що знаходиться перед човном і під ним з верхньої точки огляду. Одне кріплення перспективи забезпечує можливість оглядати підводний простір одночасно з трьох сторін.

- Модуль сонара LiveScope GLS 10 «чорний ящик»
- Трансд’юсер Panoptix LVS34
- Кріплення перспективи
- Кріплення на бочку тролінгового двигуна
- Кріплення на вісь тролінгового двигуна
- Кабель живлення
- 2-метровий кабель для морської мережі Garmin (малий роз’єм)
- Перехідний мережевий кабель
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Вага | 900 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас вологозахисту | IPX7 |
| Максимальна глибина | 0.91 м |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 137 мм |
| Товщина | 97 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота (kHz) | 530 - 1100 кГц |
- Ціна: 99 036 ₴





