CTEK MXTS 40 являється найбільш універсальним пристроєм для зарядки акумуляторів на 12В і 24В як на станціях технічного обслуговування, так і у виставкових залах. Це простий і безпечний у використанні пристрій, який забезпечує швидку зарядку акумуляторів з будь-яким хімічним складом.
MXTS 40 ідеально підходить для використання у якості джерела живлення і забезпечує необхідну постійну напругу для уникнення пошкодження блоку управління двигуном. Зарядний пристрій MXTS 40 оснащується кабелем для важких умов експлуатації довжиною 2,5 м і високоякісними клемами, які знімаються.
- Ідеальне рішення для СТО і виставкових залів
- Вихідна потужність 40A / 12 В і 20A / 24 В
- Можливість встановлювати діапазон постійної напруги для блоку управління двигуном
- Температурна компенсація і відновлення акумулятора
- Кабель довжиною 2,5 м і клеми для важких умов експлуатації
- Даний пристрій сумісний з аксесуарами серії Pro
ЕТАП 1 - DESULPHATION (ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ) Визначення сульфатованих батарей. Подача пульсівного струму і напруги дозволяє видалити сульфати із свинцевих пластин, відновлюючи ємність батареї.
ЕТАП 2 - SOFT START (плавний пуск) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє усунути зарядку несправної батареї.
ЕТАП 3 - BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка максимальним струмом приблизно до 80% ємності батареї.
ЕТАП 4 - ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, який плавно зменшується, до 100% ємності батареї.
ЕТАП 5 - ANALYSE (АНАЛІЗ) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 6 - RECOND (ВІДНОВЛЕННЯ) Функція відновлення розшарування електроліту в сильно розряджених акумуляторах.
ЕТАП 7 - FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні шляхом подачі постійної напруги.
ЕТАП 8 - PULSE (імпульсна ЗАРЯДКА) Підтримка заряду батареї на рівні 95-100%. Зарядний пристрій контролює напругу батареї і періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.
Гарантія на зарядний пристрій CTEK MXTS 40 становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 40 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP20 |
| Місткість АКБ | 10-600 А/рік |
| Маса | 1.3 |
- Ціна: 38 094 ₴




