Повністю автоматизований зарядний пристрій CTEK D250TS використовується для зарядки блоків будь-якого рівня складності. Даний зарядний пристрій підтримує 4 етапи зарядки і забезпечує зарядний струм 10А для батарей 24V від 20Ач до 200Ач. Клас захисту від води і бруду IP65. Використовується для зарядки АКБ свинцево-кислотного типу, забезпечує автоматичне розділення блоків на окремі компоненти. Пристрій забезпечує підтримку заряду протягом 10 днів, а також підвищений рівень ККД.
Висока функціональність батареї дозволяє значно заощадити час на процесі зарядки акумулятора і зробити його швидким. ЗП СTEK D250TS може використовуватися в вантажних авто, на туристичному, водному транспорті та ін. Пристрій включає датчик температури, функцію профілактики батарей і підтримує живлення від генератора.
Переваги: можливість досягнути максимального параметру ємності; автоматична зарядка акумуляторів у багатьох видах транспорту; низькі навантаження на атмосферу за рахунок скорочення терміну служби; мінімальна вартість монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 10 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 20–200Аh |
- Ціна: 17 262 ₴





