Опис
Зарядний пристрій для батарей з напругою 6В
Зарядний пристрій XС 0.8 призначений для обслуговування і зарядки 6-вольтових акумуляторних батарей (Wet, MF, Ca / Ca, AGM, GEL), які використовуються в ретро автомобілях, мопедах і скутерах. Вологозахищеність за стандартом IP65.
Гарантія 5 років!
| Технічні характеристики | |
| Вхідна напруга: | 170-260В, 50-60 Гц |
| Напруга на виході: | Номінальний: 6В |
| Напруга заряду: | 7.2В |
| Мінімальна напруга батареї: | 3.7В |
| Зарядний струм: | Макс. 0.8А |
| Зворотній струм: | <1Ah/міс. |
| Коливання: | <4% |
| Межі температурного режиму: | Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується. |
| Охолодження | Природня конвекція. |
| Тип зарядки: | 4 етапи, повністю автоматичне переключення між режимом зарядки та підтримання акумулятора в заряженому стані. |
| Тип акумуляторів: | 6В свинцево-кислотні акумулятори (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, GEL) |
| Емність акумуляторів: | 1.2-100Aч |
| Ізоляція: | IP 65 (захист від вологи та пилу) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Напруга зарядки | 6 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 1.2-100Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴





