CTEK MXT 4.0 - це економічний та продуктивний зарядний пристрій для невеликих акумуляторів потужністю 24В різного призначення. Може використовуватись для зарядки пристроїв великої ємності, ідеально підходить для різного роду аварійних систем, обладнання гірськолижних трас, інвалідних візків і так далі.
Зарядний пристрій CTEK MXT 4.0 вирішує широкий спектр задач, пов'язаних з зарядкою акумуляторів. Пристрій включає функцію діагностики батареї, яка показує, чи може акумулятор приймати та утримувати заряд, функцію відновлення, яка дозволяє відновлювати глибоко розряджені батареї, а також унікальний режим профілактики, який забезпечує оптимальну зарядку в холодну погоду та дбайливу зарядку для вимогливих AGM акумуляторів.
Це повністю автоматизований 8-етапний зарядний пристрій, який забезпечує зарядний струм 4А для батарей 24V від 8А/год до 100А/год. Може використовуватись в режимі підтримки заряду до 250 А/год. Пристрій має захист від пилу та вологи за стандартом IP65, повністю сумісний з автомобільною електронікою та гарантує максимальну безпеку: не іскрить, захищений від помилкового переполюсування та короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 4 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Маса | 0.8 кг |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 8-100 Аh, до 250 Аh у режимі підтримки заряду |
- Ціна: 8 736 ₴





