Опис
Практичний зарядний пристрій для домашнього використання.
СTEK MULTI XS 3.8 - це компактний багатофункціональним прилад, який замінить всі зарядні пристрої у вашому домі. Може бути використаний для зарядки газонокосарки, акумулятора вашого автомобіля або автофургона. CTEK MXS 3.8 обладнаний системою для роботи в холодну пору року, тому він ідеально підійде для зарядки батарей в зимовий час.
Зарядний струм 3,8А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 7 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 3.8 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 1.2-80Аh, до 130Ah у режимі підтримки заряду |
| Маса | 0.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 284 ₴





