Акумулятор вашого транспортного засобу завжди має бути у відмінному стані, щоб забезпечити для вас найкращу продуктивність. Оскільки техніка для автомотоспорту іноді зберігається протягом тривалого часу, призначення зарядного пристрою CT5 POWERSPORT — забезпечити стабільний повний заряд акумулятора та готовність вашого транспорту до роботи у будь-який момент. CT5 POWERSPORT розроблений спеціально для заряджання та обслуговування акумуляторів мотоциклів, скутерів, мотовсюдиходів, гідроциклів, снігоходів та інших подібних засобів пересування з використанням передових технологій. Пристрій має три повністю автоматичні режими зарядки та обслуговування:
- Normal (звичайний): для всіх свинцево-кислотних акумуляторів, включно з AGM.
- Lithium (літієві): для всіх літієвих акумуляторів.
- Recond: для відновлення свинцево-кислотних акумуляторів та щільності електроліту.
CT5 POWERSPORT можна під’єднати безпосередньо до акумулятора на невизначений час, якщо це необхідно — акумулятор не буде перевантажений або недостатньо заряджений. Зарядний пристрій простий у використанні та працює з усіма типами PowerSport акумуляторів 12 В та літієвими батареями 12 В (LiFePO4, Li-Fe, Li-iron, LFP).
Особливості- Практичний та простий у використанні.
- Визначає та відновлює ємність акумулятора.
- Зарядний струм: 2.3 A макс.
- Не іскрить.
- Забезпечує захист від зворотної полярності.
- Забезпечує захист від короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.3 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість АКБ | 5-25 А/рік |
| Маса | 0.6 |
- Ціна: 4 368 ₴









