Комплект сонячної батареї CTEK SOLAR PANEL CHARGE KIT ідеально поєднується з зарядним пристроєм CTEK CS FREE. Він забезпечує швидку і надійну зарядку пристрою від сонця, тому ви можете заряджати свій CS FREE, де б ви не знаходились. Виготовлений із надміцного скловолокна, просто розпакуйте його та підключіть до свого ЗП CS FREE за декілька секунд, щоб отримати повну свободу від електромережі. Заряджайте та підтримуйте акумулятор автомобіля або ж використовуйте CTEK SOLAR PANEL CHARGE KIT для зарядки смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв. Цей комплект сонячної батареї містить інтелектуальні та ефективні кремнієві елементи зі спеціально розробленою коробкою безпеки, завдяки чому він точно забезпечує потрібну кількість енергії для захисту акумулятора та пристроїв від перенапруги. Водонепроникний, стійкий до погодних умов і міцний CTEK SOLAR PANEL CHARGE KIT - ідеальний партнер на відкритому повітрі для вашого CTEK CS FREE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP67 |
| Висота | 537 мм |
| Маса | 4 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 466 ₴





