СTEK LITHIUM XS - сучасний зарядний пристрій для акумуляторів, який використовується для зарядки АКБ, сприяє їх продуктивній роботі та подовжує строк служби. Призначений для літій-феррофосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей з напругою 12В та ємністю 5-60А/год (до 120A/год в режимі підтримки заряду). Робота зарядного пристрою - автоматична, процес зарядки стартує відразу після підключення контактів. В автоматичному режимі СTEK LITHIUM XS може скидати низьковольтну захисну електроніку, а зарядка може бути перезапущена вручну.
Пристрій для АКБ LITHIUM XS працює з дотриманням базового принципу «connect - forget». Режим зарядки має 8 етапів, включає перевірку готовності батареї і може накопичувати, а також утримувати заряд. Корпус приладу водонепроникний за стандартом IP65 (не боїться пилу та бризк), тому можна не хвилюватись за безпеку його використання. СTEK LITHIUM XS забезпечує захист електроприладів, попереджує коротке замикання та інші труднощі. Процес зарядки простий і включає необхідні етапи - від підключення до повноцінної перевірки готовності пристрою до роботи. Наявність додаткових опцій робить пристрій багатофункціональним і прогресивним.
Гарантійний термін на пристрій становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 5 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 5-60 Аh, до 120 Ah у режимі підтримки заряду |
| Маса | 0.6 |
- Ціна: 7 098 ₴



