Професійний, повністю автоматизований 8-етапний зарядний пристрій CTEK MXS 10EC, який забезпечує зарядний струм 10А для батарей 12V, а також для батарей AGM 20-200 А-год і до 300 А-год в режимі підтримки заряду.
Зарядний пристрій CTEK MXS 10EC призначений для професійного використання і дозволяє вирішувати широкий спектра завдань, пов'язаних з зарядкою акумуляторів.
Пристрій включає функцію "Діагностика батареї", яка показує, чи може акумулятор приймати і утримувати заряд, а також функцію відновлення Recond, за допомогою якої можна повернути до життя сульфатовані і глибоко старі батареї. У спеціальному режимі Supply ЗП CTEK MXS 10EC служить джерелом живлення, дозволяючи швидко від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань. Цей зарядний пристрій може використовуватись для зарядки автомобільних, бортових акумуляторів, а також акумуляторів розважальних транспортних засобів. Прилад безпечний для бортової техніки і дозволяє вирішувати широкий спектр завдань будь-якого плану. Є декілька режимів, які використовуються в залежності від поставленої мети.
ЗП CTEK MXS 10EC повністю портативний. Для максимальної зручності в комплекті поставляєтся кабель (4 метри) і захисний бампер. Датчик температури забезпечує оптимальний заряд за будь-якої погоди.
Гарантія на ЗП CTEK MXS 10EC становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 10 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 20-200Аh, до 300 Ah у режимі підтримки заряду |
- Ціна: 11 088 ₴





