CTEK MXS 5.0 Polar – унікальний зарядний пристрій, що не має аналогів, з просунутими функціями зарядки акумуляторних батарей всіх типів. Спеціальна система адаптації дозволяє використовувати його навіть при сильних морозах. CTEK MXS 5.0 Polar призначене для транспортних засобів, які вимагають ретельного догляду за батареєю в зимовий період: снігоходів, квадроциклів, джипів, легкових автомобілів і т.д.
Навіть при дуже низьких температурах ЗП CTEK MXS 5.0 Polar здатний забезпечити безпечну зарядку вашого акумулятора: пристрій включає модифіковану функцію напруги заряду, яка дозволяє оптимізувати заряд в період сильних морозів. Функція працює як з невеликими (снігоходи, квадроцикли), так і стандартними батареями (джипи і легкові автомобілі).
Спеціальний режим відновлення ЗП CTEK MXS 5.0 Polar здатний повернути до життя глибоко старі батареї з розшаруванням електроліту. Пристрій CTEK MXS 5.0 Polar оснащений стійкими до сильного холоду гумовими кабелями з обох сторін (AC і DC). Просунута, 8-етапна система зарядки дозволяє йому аналізувати здатність батареї отримувати і утримувати заряд.
CTEK MXS 5.0 повністю автоматизований: в холодну пору року, коли акумулятор досягає повного заряду, пристрій перемикається в режим безпечної профілактичної зарядки. CTEK MXS 5.0 працює при температурах від -30° C до +50°C.
Гарантія на зарядний пристрій CTEK MXS 5.0 Polar становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 5 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 1.2-110Аh, до 160Ah у режимі підтримання заряду |
- Ціна: 5 208 ₴





