CTEK M100 - відмінний зарядний пристрій для морського транспорту, який забезпечує належний догляд для батарей малих і середніх катерів потужністю 12В. CTEK M100 представляє собою повністю автоматизований, 8-ступеневий зарядний пристрій, який може служити і в якості зарядки, і як джерело харчування. Пристрій подає струм 7А та ідеально підходить для акумуляторних батарей ємністю 14-150Ач (до 225Ач в режимі профілактичної зарядки).
ЗП СТЕК M100 аналізує здатність батареї отримувати і утримувати заряд, усуває сульфатацію, забезпечує ефективну підзарядку і автоматично перемикається в режим підтримки заряду, якщо акумулятор повністю заряджений.
Продуманий відновлюючий режим Recond повертає до життя глибоко старі батареї, що цілком може статися після довгого плавання. Режим AGM забезпечує оптимальну зарядку батарей AGM типу, для яких потрібна більш висока напруга. Також у пристрої передбачений спеціальний режим Supply, який забезпечує подачу живлення у разі, якщо необхідно від'єднати пристрій без втрати важливих налаштувань.
Корпус ЗП СТЕК М100 захищений від впливу вологи і пилу за стандартом IP65. Пристрій не виробляє шкідливий гальванічний струм, повністю сумісний з електронікою катерів і гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищений від помилкового переполюсування і короткого замикання.
Гарантія на зарядний пристрій СТЕК М100 становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 7 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
- Ціна: 8 148 ₴





