Опис
Компактна зарядка для невеликих акумуляторів
CTEK XS 0.8 - це найменший з зарядних пристроїв СТЕК, який ідеально підходить для заряду невеликих 12В батарей мотоциклів, газонокосарок, ехолотів. Також він стане в нагоді для профілактичного заряду автомобільних акумуляторів. 6 режимів зарядки, ємність АКБ 1,2-32Аh, до 100Ah в режимі підтримки заряду. Захист від іскріння, переполюсування і короткого замикання. Пристрій супроводжується 5-ти річною гарантією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів заряду | 6 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP65 |
| Місткість АКБ | 1.2-32Аh, до 100Ah у режимі підтримання заряду |
| Маса | 0.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688 ₴





