Опис
Тип: Модульна патч-панель; Матеріал корпусу: сталь, EN1.4301, UNS S30400, AISI 304 і LMSAD110, SECC; Порти: 24 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Категорія | 5e |
| Кількість портів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Тип | FTP |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴


