Опис
Тип: Комутатор; Порти: 8 x 10/100BASE-TX;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Загальна кількість портів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бюджет потужності PoE | 58 Вт |
| Габарити (мм) | 140 x 77 x 27 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Індикатори | на устройство /Power/PoE Max |
| Інтерфейси середовища передавання | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Комутаційна матриця | 1.6 Гбіт/с |
| Максимальна споживана потужність | 58 Вт /до 15,4 Вт на порт РоЕ (порти 1-4) |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Живлення | 51 В/1,25 А, зовнішній адаптер живлення |
| Підтримка PoE | (4 порти) |
| Розмір буфера | 96 КБ на устройство |
| Мережеві кабелі | 10Base-T /UTP CAT 3/4/5/5e (100 м макс.)/EIA/TIA-586 100 Ом STP (100 м макс.) |
| Швидкість передавання даних | Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс)/20 Мбіт/с (повний дуплекс) |
| Швидкість передавання пакетів | 14880 пакет./сек |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.3 10BASE-T/(мідна звита пара |
| Таблиця MAC-адрес | 2k |
| Тип портів | 8 x 10/100BASE-TX/(4 порти з підтримкою PoE) |
| Функції | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴



