Опис
Тип: Комутатор; Порти: 8 x 10/100/1000Base-T; Вага: 1.8274 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Загальна кількість портів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | CB |
| Бюджет потужності PoE | 140 Вт |
| Вологість під час зберігання | від 5% до 95% /без конденсата |
| Можливість монтажу в стійку | висота 1U |
| Габарити (мм) | 280 x 180 x 44 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Індикатори | на порт/Power/Status (на порт); Link/Activity/Speed (на порт) |
| Комутаційна матриця | 16 Гбіт/с |
| Максимальна споживана потужність | 151 Вт_x000D_ (PoE включен) |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Живлення | 100-240 В змінного струму; 50-60 Гц |
| Підтримка PoE | до 30 Вт на порт |
| Споживання електроенергії в режимі очікування | 13.5 Вт (PoE выключен)" |
| Розмір буфера | 128 КБ |
| Сертифікати | FCC Class A |
| Мережеві кабелі | 10Base-T/UTP категорії 3/4/5/5e (макс. 100 м); EIA/TIA-586 100-ом STP (макс. 100 м) |
| Швидкість передавання даних | Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс)/20 Мбіт/с (повний дуплекс) |
| Швидкість передавання пакетів | 14880 пакет./сек_x000D_ Ethernet; Fast Ethernet: 148800 пакет./сек.; Gigabit Ethernet: 1 488 000 пакетів/сек. |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.3u 100BASE-TX |
| Таблиця MAC-адрес | 8 k |
| Тип портів | 8 x 10/100/1000Base-T/(з підтримкою PoE) |
| Функції | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴




