Опис
Тип: Комутатор; Порти: 4 x SFP, 24 x 10/100/1000 Ethernet PoE+; Вага: 3.53 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisco |
| Країна виробник | США |
| Загальна кількість портів | 28 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 256 МБ |
| Бюджет потужності PoE | 195 Вт |
| Гарантія | -1 місяців |
| Комутаційна матриця | 56 Гбіт/с |
| Максимальна споживана потужність | 65.2 Вт_x000D_ (PoE Вмик.) і 5.2 Вт (PoE Вмик.) |
| Живлення | 11-30 V PoE in |
| Швидкість перенапрямлення пакетів | 41.67 Мбіт/с |
| Таблиця MAC-адрес | 16000 записей |
| Тип портів | 4 x SFP /1G uplinks |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 960 ₴
![Комутатор Cisco Catalyst 1000 [C1000-24P-4G-L]](https://images.prom.ua/5360974714_w640_h640_komutator-cisco-catalyst.jpg)
![Комутатор Cisco Catalyst 1000 [C1000-24P-4G-L]](https://images.prom.ua/5360974714_komutator-cisco-catalyst.jpg)
