Мультиінструмент Dremel 7760-15 Lite F0137760JD призначений для різних шліфувальних і граверних робіт. Даний багатофункціональний інструмент відноситься до виду прямих шліфувальних машин-граверів. Акумуляторна технологія позвояетпоставити використовувати бездротовий інструмент Dremel Lite з зарядкою від USB в будь-який час і в будь-якому місці, в приміщенні і на вулиці.
Чи ви наносите легкі граверні штрихи, добираєтеся чи до важкодоступних місць або виконуєте роботи, що вимагають особливої точності й акуратності - універсальність Dremel Lite дозволяє швидше і впевненіше впоратися з поставленим завданням. Відмінний комплект поставки - 15 доданих насадок дають можливість обробляти різноманітні матеріали самими різними способами. Універсальність цього набору дозволяє шліфувати, шліфувати, заточувати, різати, гравірувати, чистити і полірувати, змінюючи одні лише насадки, а не інструмент. Займайтеся будь-якими дрібними роботами домашнього майстра або творчими проектами абсолютно без обмежень. Додається інструкція користувача і інформаційний лист з описом насадок дозволять вам успішно зробити перші, але впевнені кроки. Мультиінструмент Dremel 7760-15 Lite F0137760JD з чудовим набором з 15 насадок - це універсальний, незалежний інструмент на всі випадки життя!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Вид | гравер |
| Додатково | регулювання швидкості система EZ Twist заряджання від USB час заряджання/2 год 45 хв |
| Ємність акумулятору | 2 мА/ч |
| Комплектація | насадки /15 шт. посібник з експлуатації |
| Живлення | акумулятор /3.6 В літій-іонний |
| Тип | багатофункціональний інструмент |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІРИ | 195 x 45 x 40 мм |
- Ціна: 3 498 ₴








