Опис
Щит зовнішнішній розподільчий 1101001 ECT 12PT, IP40 (12мод прозорі дверцята). Електричний розподільний щит ETI ECT12PT призначений для монтажу модульного захисного, сигнального та розподільного обладнання. Щит виробів зі стійкого до високих температур АБС-пластику і має відмінні електричні, механічні та експлуатаційні характеристики. Конструкція щита дозволяє встановити 12 модулів у 1 ряд. Щит оснащений прозрачними дверцятами. Ступінь захисту IP40.
Особливості
Артикул: 001101001 Назва: ECT12PT Категорія: Щит зовнішній розподільний Спосіб монтажу: Зовнішньої установки Номінальна напруга (В): 400 Номінальний струм (A): 63 Ступінь захисту IP: IP 40 Кількість рядів: 1 Кількість модулів (всього / в ряду): 12 / 12 Дверцята (колір, матеріал): Plastic, transparent Основа корпусу (матеріал, колір): Білі пластикові Кількість клем PE / N (з'єднань): 10 / 10 Випробування розпеченим дротом: 650Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1.03 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | розміри/Висота 236mm Ширина 287mm Глибина 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴


