Опис
MikroTik Audience (модель RBD25G-5HPacQD2HPnD) - це всенаправленная Трьохдіапазонний Wi-Fi точка доступу, яку використовують для покриття приміщень з великою площею. Вона дозволяє встановити кілька таких пристроїв і об'єднати їх в єдину Wi-Fi мережу без прокладання дротів. Точки доступу зв'язуються один з одним на окремій частоті 5,5 - 5,85 ГГц. Таким чином забезпечується бездротове покриття в кожній кімнаті і в кожному кутку.Якщо вам потрібен Wi-Fi у великому будинку зі всілякими перешкодами, підключіть потрібну кількість пристроїв Audience - одним натисканням кнопки вони синхронізуються та створять єдину Wi-Fi мережу, яка покриє всі приміщення. Для початкової конфігурації завантажте додаток MikroTik для iOS або Android, пристрій підключиться до роутера та проведе вас через процес швидкого налаштування.
У деяких випадках одна Audience може замінити кілька інших маршрутизаторів - в тестовому режимі вона покриває площу 1858 м². Площа покриття залежить від кількості перепон, Wi-Fi клієнтів та перешкод, тому результати можуть відрізнятися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 256 МБ |
| Flash пам'ять | 128 МБ |
| Вага | 1.77 кг |
| Габарити | 100 × 235 × 97 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. /10/100/1000 Base-TX (Cat. 5, RJ-45) Ethernet |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 27 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1.2 Гбіт/с |
| Операційна система | RouterOS |
| Живлення | PoE in /24..57 V DC on Ethernet port 1 (Passive PoE) |
| Процесор | IPQ-4019 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b |
| Тип | Точка доступу |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 069 ₴




