Опис
Точка доступу MikroTik LDF 5. Зовнішня бездротова система з вбудованою антеною - призначена для установки на офсетні параболічні супутникові антени. Супутникова тарілка буде виконувати функцію підсилюючого сигнал рефлектора. LDF 5 легко вбудовується в будь-який кронштейн діаметром 40 мм. Головні особливості MikroTik LDF 5: вбудований радіомодуль 5 ГГц; живлення PoE; MIMO 2x2; використовуючи параболічну антену разом з пристроєм - можна досягти підсилення до 33 дБі; вбудована RouterOS 3-го рівня; широкий діапазон робочої температури. Від -40 градусів до + 70.Using a dish of up to 100cm in diameter, it is possible to obtain antenna amplification of up to 33dBi. The device comes preinstalled with RouterOS and is ready to use.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 64 МB |
| WI-FI частота, ГГц | 5150 — 5875 МГц |
| Вага | 0.35 кг |
| Габарити | 84 x 84 x 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Індикатори | світлодіодні індикатори/8 індикаторів (6 користувачів) |
| Інтерфейс | 1х 10/100 Ethernet /(Auto-MDI/X) |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 6 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 2402 Мбіт/с_x000D_ (5 ГГц; до 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц) |
| Операційна система | RouterOS Level 3 |
| Особливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | Passive PoE/10-28 В |
| Процесор | AR9344 /(600 МГц) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121 ₴






