Опис
Ігрова підставка 2E GAMING CPG-006 створена для активного швидкого охолодження ноутбука під час найнапруженіших ігрових баталій. Стильний повнорозмірний корпус з LED-підсвіткою вентиляторів, RGB-підсвіткою та двома потужними вентиляторами забезпечує супер ефективне охолодження ноутбуків діагоналлю до 17,3 дюймів. 5-ти рівневе регулювання висоти підставки забезпечує найкращу ергономіку робочого місця. Вбудований USB концентратор розширює функціонал.Конструкція підставки додатково оснащена тримачем для смартфону. Вбудоване сенсорне регулювання швидкості роботи вентиляторів з LCD-дисплеєм дозволяє комфортно обрати оптимальний режим охолодження для виконання будь-яких завдань. Також користувачеві доступні сім сценаріїв RGB-підсвітки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | USB-хаб |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Комплектація | USB кабель |
| Підсвічування | RGB/LED |
| Розмір вентилятора | 140 x 140 x 15 мм |
| Швидкість обертання вентилятора | 1400 об/хв. ±10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴











