Опис
Електрична ланцюгова пила Einhell GH-EC 2040 з довжиною шини 40 см є наступним поколінням відмінно зарекомендованих ланцюгових пил Einhell і забезпечує відмінну продуктивність і безпечну експлуатацію. Завдяки оптимально розділеній вазі і зручному розташуванню рукоятки робота з пилкою не втомлює. Ланцюг можна легко натягнути і поміняти без використання будь-яких інструментів. Ланцюгова пила має високоякісну шину і ланцюг фірми OREGON (USA) і щиток захисту руки з миттєвою зупинкою ланцюга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 380 |
| Довжина шини | 406 мм |
| Об'єм масляного бака | 0.16 мл |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴







