Пила ланцюгова електрична СSE-2616 – надійний інструмент для пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров в побутових умовах.
У конструкції виробу є подвійна ізоляція (клас II), завдяки чому заземлювати виріб при роботі не потрібно.
Пила ланцюгова електрична СSE-2616 – надійний інструмент для пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров в побутових умовах.
У конструкції виробу є подвійна ізоляція (клас II), завдяки чому заземлювати виріб при роботі не потрібно.
Пильна гарнітура консольного типу складається з направляючої шини та пиляльного ланцюга. У корпусі двигуна розташовані плунжерний безклапанний насос золотникового типу і масляний бак для безперервного і автоматичного змащення ланцюга.
Інерційне гальмо ланцюга забезпечує зупинку руху пилки за частки секунди при віддачі. Гальмування ланцюга спрацьовує вручну або автоматично. Виріб має зручний і безпечний пристрій для ручного натягування ланцюга без використання інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Номінальна швидкість протягування ланцюга | 13.1 м/с |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина напрямного паза шини | 1.3 мм |