Опис
Верстат Заточувальний DWT DS-250 KS - це універсальний електроінструмент, який використовують для заточування інструменту, а також для видалення заусін. В інструменті також є захист від попадання на оператора іскри і дрібних розпечених частинок, також є сталевий кожух, який закриває диски.
Точило DWT DS-250 KS дуже якісно обробляє матеріали будь-якої щільності. Зернистість використовуваних кіл може бути абсолютно будь-яка, а ось діаметр їх не більше 150мм. Потужність даного інструменту для побутового застосування цього цілком достатньо.
Особливості:
- Захисна пластина з орг скла
- Опорна плита з гумовими ніжками
- Опорна пластина для заготовки
Обов'язково подивіться: Заточувальний верстат DWT DS-350 GS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр шліфкруга | 150 мм |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Кількість обертів двигуна | 2950 об/хв |
| Посадковий розмір шліфкруга, мм | 12,7 |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип заточувального верстата | Заточувальний |
| Товщина шліфкруга, мм | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 539 ₴





