Перфоратор DWT SBH08-26 BMC обладнаний надійним двигуном, має якісний редуктор і ударний механізм. Такий інструмент незамінний для використання в домашніх умовах, він відноситься до напівпрофесійного класу, але тим не менше має досочних великий термін служби і має високі технічні характеристики, які вигідно відрізняють його від інших перфораторів в ціновій категорії. Крім того, що модель має високу продуктивність, що дозволить впорається з будь-якого поставленого завдання з особливою простотою.
Потужний двигун
Представлена модель може працювати в інтенсивному режимі завдяки потужному двигуну в 850 Вт, він легка витримує високі навантаження і сприяє якісній роботі інструменту. Також варто відзначити той факт, що сам двигун захищений від перегріву і перевантаження, безперебійна робота системи охолодження сприяє стабільній температурі блоку двигуна, а отже, стабільній роботі перфоратора.
Надійний редуктор і ударний механізм
Купити для будинку перфоратор DWT SBH08-26 BMC вигідно, так як представлений інструмент оснащений потужною системою редуктора і ударного механізму, що говорить про його ефективності в роботі і надійності ресурс роботи у такого інструменту дуже великий, навіть за умови того, що Ви будете використовувати його на постійній основі, він прослужить дуже довго.
Регулювання оборотів
Система регулювання обертів забезпечує високу гнучкість у використанні інструменту, вона дозволить Вам виконувати роботу будь-якого характеру максимально точно і якісно. Вірно, підібраний швидкісний режим дозволить домогтися не тільки якості буріння або свердління, а й оптимізує навантаження на сам інструмент. У даній моделі регулювання на безе електроніки, вона дуже плавна і точна.
Фіксація пуску в робочому положенні
Щоб майстер міг зосередиться на виконанні поставленого завдання, у даній моделі передбачена фіксація пуску в робочому положенні. Варто також сказати, що в такому режимі набагато простіше виконувати монотонні роботи.
Три режиму роботи
Гнучкість у використанні забезпечує три робочих режиму, ми рекомендуємо Вам купити перфоратор для дому DWT SBH08-26 BMC, він дозволить виконувати буріння, свердління або ж ударні роботи в залежності від обраного режиму. Перемикання між режимами гранично просте.
Мультіфіксація
Система попереднього встановлення долота дозволить оптимально підібрати положення відповідно до того, яке завдання поставлено перед Вами.
Комплектація:
- Перфоратор
- Пластиковий кейс
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Контейнер зі змазкою
- Кулачковий патрон
- Бури (8, 10, 12)
- Долото (піку, плоске)
- Інструкція по експлуатації
Рекомендуємо звернути увагу на: Перфоратор DWT ВН10-28 VB BMC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Кількість обертів двигуна | 1400 об/хв |
| Напруга акумулятору | 220 В |
- Ціна: 3 915 ₴


