Електричний рубанок DWT HB03-110 B це новий представник модельного ряду електрорубанків від швейцарської компанії DWT. Модель має високу продуктивність і точністю в роботі, що дозволяє їй виконувати роботу з максимально високою якістю, що і ставить її в один ряд з багатьма моделями більш високих по своєму класу інструментів. Головне достоїнство такого рубанка в тому, що, незважаючи на свою високу якість роботи, виконання самого рубанка і високі технічні характеристики, купити рубанок DWT HB03-110 B може кожен, адже його ціна рекордно низька, як для інструментів такого типу. Модель HB03-110 B була розроблена фахівцями найвищого класу і була орієнтована на виконання робіт в будь-яких умовах, як в професійних, так і в побутових. Рубанок точний у своїй роботі і дуже зручний, працювати з таким інструментом одне задоволення.
Професійний двигун
В основі роботи рубанка лежить двигун нового покоління, він сприяє збільшенню продуктивності і надійності самого рубанка. Такий двигун сконструйований спеціально для рубанків DWT, він відрізняється високою надійністю в роботі, що забезпечується його запасом потужності, а також довговічністю, так що навіть в разі використання рубанка в найважчих умовах він прекрасно показує себе в роботі і гарантує тривалий експлуатаційний термін.
Якісний ножовий вал
Для забезпечення професійної якості в роботі представлений рубанок обладнаний професійним ножовим валом. Він має збільшений діаметр і ширину, що гарантує якісну обробку заготовок. Вал передбачає можливість використання як обслуговуються, так і не обслуговуються лез. У стандартній комплектації вал оснащений ножовими пластинами HHS - High Speed Steel. Це швидкорізальні ножі гарантують зняття стружки без пошкодження робочої поверхні.
Стабільні обороти
За рахунок великого запасу потужності, а також наявності у рубанка системи контролю оборотів двигуна досягається максимальна якість обробки деревини. Максимальні обороти обертання валу становлять 16000 об /хв, причому двигун не збавляє обертів навіть при роботі під навантаженням.
Лита підошва
Підошва рубанка виконана з литого під тиском алюмінію, за рахунок такого матеріалу вона прекрасно витримує навантаження в роботі, вона не зношується і не схильна до корозійного впливу. За рахунок мікрорельєфним поверхні підошви забезпечується щільне прилягання інструмента до оброблюваної поверхні, що значно збільшує якість роботи з рубанком.
Комплектація
- Рубанок 1шт.
- Пристрій для заточування леза (в зборі) 1 шт.
- Пристрій для юстування лез 1 шт.
- Упор паралельний 1 шт.
- Адаптер пилососа 1 шт.
- Ключ (шестигранник)
- Керівництво по експлуатації 2 шт.
Вам також може підійти: Електрорубанок DWT HB 02-82.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість стаціонарного кріплення | Немає |
| Глибина вибірки паза | 16 мм |
| Клас інструментів | Напівпрофесійний |
| Кількість обертів двигуна | 16000 об/хв |
| Мах глибина різання | 3 мм |
| Ширина різу | 110 мм |
- Ціна: 3 560 ₴








