Циркулярна пила DWT KGS16-255 - це надійний і зручний електроінструмент, який має ряд переваг таких як: фіксуючий важіль, стрижневий подовжувач, патрубок для видалення тирси, шкала кута повороту, поворотний стіл. Інструмент має потужність 1600 Вт і діаметр дисків 255 мм.
Для виконання дуже точної роботи опорна плита даної моделі має надійну і міцну конструкцію, завдяки якій забезпечується надійна опора.
Пила торцювальна DWT KGS16-255 оснащяется м'якою накладкою, яка підвищує комфорт при роботі з інструментом. Кнопка включення інструменту виконана так, що б зробити роботу однією рукою якомога легше, також кнопка фіксується в включеному положенні, а це полегшує виконання довгих по часу безперервно робіт.
Особливості:
- Гумова накладка на рукоятці
- Міцна алюмінієва станина
- Кут повороту і кут нахилу 45 °
- Плавний пуск двигуна
Комплектація:
- Пільний диск
- Ключ торцевий
- Мішок для збору пилу
- Робочий притиск
- Подовжувач
- інструкція
- Гарантійний талоне
- Картонна коробка
Обов'язково подивіться: Пила торцювальна DWT KGS18-255 P.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пиляльного диска | 255 |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Посадкове затвердіння | 30 мм |
| Регулювання поворотного столу по-горизонталі | 0-45 |
| Коригування кута нахилу | 0-45 |
| З верхнім столом | Без верхнього столу |
| Тип електродвигун | Синхронний |
| Функція протяжки | Без протягування |
- Ціна: 8 964 ₴


