Опис
Назва: Contrast Philips (Китай) Цоколь: D4S Колірна температура: 4300К Потужність: 35Вт / 3200 Лм Ресурс: 3000ч, Гарантія: 12 міс.Назва: Contrast Philips (Китай) Цоколь: D4S Колірна температура: 4300К Потужність: 35Вт / 3200 Лм Ресурс: 3000ч, Гарантія: 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | D4S |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колба | Philips |
| Фіксація колби | Метал |
| Колір світіння | Теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴





