Опис
Одні із найпопулярніших Біксенонових ламп на Українському та Російському ринках для автомобілів американського виробництва.Одні із найпопулярніших Біксенонових ламп на Українському та Російському ринках для автомобілів американського виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 4300K |
| Виробник | Galaxy |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність шторки | Немає |
| Знімний цоколь | Немає |
| Тип коннектора | KET |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
| Фіксація колби | Термопластик |
| Цоколь | HB1 (9004) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174 ₴




