Опис
Маска Panamera для 2,8"-3,0" з функцією DRL на основі світлодіодів CREE. Є функція ДХО та функція Повороту. Матеріал: термостійкий Тип маски: універсальний; Колір ДХО: 5500 k; Дод. комплектація: перехідне кільце з 2,5" на 2,8"Маска Panamera для 2,8"-3,0" з функцією DRL на основі світлодіодів CREE. Є функція ДХО та функція Повороту. Матеріал: термостійкий Тип маски: універсальний; Колір ДХО: 5500 k; Дод. комплектація: перехідне кільце з 2,5" на 2,8"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 5500K |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лінзи | 2.8" |
| Мoдель | Panamera |
| Наявність DRL | Да |
| Наявність Габарита/ДХО | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Зовнішній) |
| Тип светодиода | CREE |
| Функція повороту | з функцією повороту |
| Колір світіння | Білий — Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 303 ₴/пара





