Пила акумуляторна Vitals Master AKZ 1801 SmartLine+ (без АКБ та ЗП)




Пила акумуляторна ТМ «Vitals», серії «Master», модель «AKZ 1801 SmartLine+» призначена для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров з колод малого діаметру виключно в побутових умовах.
Конструкція виробу має у складі: ріжучий блок, що складається з напрямного ріжучого ланцюга (далі - напрямна, «шина»), ріжучого ланцюга (далі - ланцюг), систему мастила ланцюга з масляним бачком, електродвигун з редуктором, гальмо ланцюга.
Принцип дії виробу базується на послідовному різанні деревини лезами ланок ланцюга, яка рухається в напрямній з великою швидкістю. Після вимкнення електродвигуна або включення аварійного гальма ланцюг зупиняється практично миттєво.
Мастило ланцюга під час роботи безперервне, автоматичне, за допомогою плунжерного безклапанного насоса золотникового типу. Насос та масляний бачок для змащення ланцюга розташовані у корпусі виробу.
Для безпечного використання виріб має гальмо ріжучого ланцюга, встановлене для захисту оператора від травм на випадок віддачі (несподіваний різкий рух пили під час роботи). Гальмо ланцюга може спрацьовувати як безпосередньо від натискання лівою рукою переднього важеля захисного пристрою в бік ріжучого ланцюга, так і автоматично - під дією інерції мас захисного пристрою.
Завдяки використанню сучасних розробок та технологій пила акумуляторна ТМ «Vitals», серії «Master», модель «AKZ 1801 SmartLine+» має оптимальні робочі характеристики електродвигуна та характеризується довговічністю та зносостійкістю основних частин та деталей.
Важливою перевагою ланцюгової акумуляторної пилки, на відміну від бензинової пилки, є простий пуск та обслуговування, відсутність вихлопних газів та парів бензину, завдяки чому пилкою можна працювати навіть у приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4 кг |
| Довжина шини | 10 мм |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 300 Вт |
- Ціна: 2 750 ₴


