Опис
Акумулятор AGM LPM 12V - 17 Ah для Mercedes допоміжний - призначений для живлення бортової мережі автомобілів Audi, BMW, Jeep, Mercedes. Батарея забезпечує стабільне і стійке живлення електричним струмом бортовий комп"ютер та інше електрообладнання автомобіля. Акумулятор AGM LPM 12V - 17 Ah виготовлений за технологією AGM та належить до необслуговуваних батарей завдяки герметичному корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 17 Ah |
| Вага (кг) | 4.9 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Контролер | немає |
| Номінальна робоча напруга | 12 V |
| Пусковий струм | 200 |
| Тип акумулятора | AGM свинцево-кислотний |
| Тип з' єднання | T2 |
| Струм короткого замикання | 600 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721 ₴


