У комплекті: Базовий велотренажер Tacx Boost + датчик швидкості на втулку колеса від GARMIN. Комплектом дешевше!
Основний плюс цього комплекту-йому не потрібно живлення від мережі! Датчик можна надалі використати і на велосипеді зовні тренажера. Датчик, що входить в комплект, перетворює базовий велостанок на інтерактивний. Завдяки GARMIN Speed Sensor 2 він відстежує швидкість, відстань і віртуальну мощность. Датчик синхронізується з додатками Garmin, Tacx, Zwift. Управління опором залишається ручним.

СПРОБУЙТЕ УСЕРЕДИНІ
Внутрішній тренажер Tacx Boost простий, доступний і бесшумен. Тепер ви можете тренуватися круглий рік, відстежуючи, як далеко і швидко, і навіть тренуватися за допомогою свого улюбленого додатка 1 .
ПРОСТЕ НАЛАШТУВАННЯ
Всього два прості клацання-і ви будете готові до поїздки.
МАЛЕНЬКИЙ, АЛЕ СТАБІЛЬНИЙ
Цей тренажер для занять в приміщенні має невеликі розміри, 675 x 650 мм (26,6 x 25,6 дюйма), але забезпечує надійну їзду.
ЛЕГКО ЗБЕРІГАТИ
Багатофункціональна опора для передніх коліс служить ручкою для перенесення тренажера і забезпечує природне положення для їзди на велосипеді.
ПОЇЗДЬ З ДОДАТКАМИ
Включений датчик швидкості дозволяє відстежувати швидкість, відстань і віртуальну потужність під час тренування з вашими улюбленими додатками 1, такими як додаток Tacx Training, Zwift і TrainerRoad. Для деяких застосувань може знадобитися підписка.
МАГНІТНЕ ГАЛЬМО
Для використання цього тренажера вам не знадобиться зовнішнє живлення, завдяки потужному магнітному гальму, яке дозволяє безпосередньо чинити опір або послабляти його.
КОНТРОЛЬ ОПОРУ
Простий важіль на кермі дозволяє контролювати опір; 10 рівнів, до 1050 Вт.
РЕАЛІСТИЧНЕ ПОЧУТТЯ ЇЗДИ
Справжній крутень забезпечує реалістичний і плавний хід педалі.
ГЛАДКИЙ І ТИХИЙ
Закритий блок опору знижує шум і забезпечує плавнішу їзду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tacx |
| Країна виробник | Голландія |
| Вага | 8.5 кг |
| Вага маховика | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 67.5 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | Швидкість і віртуальна сила |
| Виміряна швидкість | Да |
| Інерція маси | 20,2 фунта (9,2 кг) |
| Калібрування | Спін вниз |
| Контроль із боку | Важіль опору керма з 10 положеннями |
| Магніти | 2 x 8 постійних феритових магнітів |
| Максимальне гальмівне зусилля | 50 с.ш. |
| Відповідні осі | Ширина задньої вилки: Race 130 мм, MTB 135 мм. Доступні перехідники для іншої ширини. |
| Вимоги до електрики | Не вимагає живлення |
| Читати далі | Смартфон, планшет, велокомп'ютер, комп'ютер з антеною ANT + |
- Ціна: 11 500 ₴







