РЕВОЛЮЦІЙНИЙ РОЗУМНИЙ ВЕЛОСИПЕД ДЛЯ ВАШОГО НАВЧАННЯ
Tacx NEO Bike Smart-революційний розумний велосипед, що дозволяє тренуватися индивидуально. Тренажер тихий, потужний і точний, що робить їзду на велосипеді в приміщенні напрочуд реалістичної.

ЯК НА ДОРОЗІ
Щоб імітувати водіння на відкритому повітрі, динамічна інерція контролює інерцію і урівноважує вагу, швидкість і кут нахилу, щоб відчуття від водіння було максимально реалістичним.
ЧУТЛИВІСТЬ ДОРОГИ-РУХ ПО БУДЬ-ЯКІЙ ПОВЕРХНІ
Ця функція працює разом з програмним забезпеченням Tacx або додатком Zwift. Тренажер вібрує і імітує типове трясіння, яке може відчуватися при русі по різних дорожніх покриттях, таким як брущатка або гравій.
ШВИДКІ ВИЛЬОТИ
Під час руху Gear Feel імітує перемикання ланцюга на іншу передачу. При підключенні до зовнішнього джерела живлення імітація спуску імітує рух під уклон.
АНАЛІЗ ПЕДАЛЬНОГО РУКІВ'Я
NEO Bike Smart-Trainer записує положення вашої лівої і правої ноги, щоб проаналізувати вашу техніку педалювання і допомогти вам крутити педалі ефективніше.
ТОЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Зберігайте і аналізуйте свою продуктивність і прогрес за допомогою надійних вимірів-без якої-небудь калибровки. До них відносяться потужність, швидкість і частота обертання педалей, які вимірюються з точністю до 1%.
ГОТОВІ ДО СПРИНТІВ
Ідеально погоджена конструкція велотренажера NEO забезпечує потужність до 2200 Вт і, отже, максимальну стабільність навіть під час найшвидших спринтів.
ГІРСЬКЕ ТРЕНУВАННЯ? НЕМАЄ ПРОБЛЕМ
Скористайтеся усіма перевагами своїх інтенсивних тренувань, тренуючись на реалістично змодельованих підйомах з ухилом до 25%.
ГЛАДКИЙ І ТИХИЙ
Поєднання технології NEO Smart з внутрішнім дизайном NEO Bike Smart привело до створення одного з найтихіших тренажерів для занять в приміщенні, доступних нині.
ПОВНІСТЮ НАЛАШТУВАННЯ
Відрегулюйте педаль, сідло, (трьох-) кермо, рульову стрічку і довжину шатуна, щоб адаптувати велосипед до ваших потребностям. Його навіть можна настроїти відповідно до точних налаштувань вашого гоночного велосипеда або велосипеда для тріатлону.
СУМІСНО З ZWIFT І TRAINERROAD
NEO Bike Smart використовує технологію Bluetooth ® Smart і протокол ANT + ® FE-C для зв'язку , тому він сумісний з багатьма популярними застосуваннями для тренувань, такими як TrainerRoad і Zwift.
ТАКОЖ МОЖНА ВИКОРИСТАТИ АВТОНОМНО
Тренажер також можна використати в автономному режиме. Коли він не підключений, він імітує рух по рівній дороге. Чим швидше ви йдете, тим вище опір.
СУМІСНІСТЬ З ДЕКІЛЬКОМА ПРИСТРОЯМИ
Підключіть NEO Bike Smart до декількох пристроїв одночасно, щоб ви могли використати переваги програмного забезпечення Tacx, а також зберегти продуктивність велосипедного комп'ютера Garmin .
БІЛЬШЕ ПОВЧАЛЬНИХ ВІДЕО-БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ
Отримайте доступ до бібліотеці з 100+ високоякісних відеороликів із справжніми маршрутами, щоб піднятися на круті гори Альп або проїхати по мощених вуличках Мілана.
ПЛАНИ НАВЧАННЯ TACX ДЛЯ ВАШИХ ЦІЛЕЙ
Використайте структуровані плани тренувань, розроблені з урахуванням вашого рівня фізичної підготовки, щоб допомогти вам в досягненні ваших целей. Змагайтеся з реальними супротивниками, завантажуйте дані GPS, використайте 3D-карти під час водіння і багато що інше.
РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ І ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ
NEO Bike Smart оснащений дисплеєм діагоналлю 4,5 дюйми і портами USB, так що ви можете подавати живлення на свої пристрої. Вбудовані інтерактивні повітродувки управляються автоматично залежно від вашої продуктивності і частоти сердечних скорочень.
1 Дані про продуктивність доступні тільки для внутрішнього тренажера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tacx |
| Країна виробник | Голландія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 139 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Q-factor | 147 мм |
| АВТОМАТИЧЕСКАЯ СИНХРОНИЗАЦИЯ С КОМПЬЮТЕРОМ | Да |
| БАТАРЕЯ | Немає/живлення 110-240 В |
| Бездротовий зв'язок | ANT +/бездротова технологія BLUETOOTH Керування через смартфон/планшет/велосипед ANT +/Атомно/під'єднання до комп'ютера через антену ANT + |
| Велосипедний датчик швидкості/частоти обертання | Так (у комплекті) |
| Віртуальна трансмісія | настроювання до 3 зірочок/кількість зубців на зірочку регулюється в діапазоні від 22 до 53 |
| Можливість перегляду | на смартфоні/планшеті/ Велосипеді/комп'ютері з ANT+ |
| Вихідні дані | швидкість/частота обертання педалей/потужність |
| Індикатор живлення | багатобарвний LED/точковий/на підлозі |
| Індикатор під'єднання | (ANT+/BLUETOOTH) 2 світлодіоди |
| Інерція маси | Змінна до 125 кг |
| Калібрування | не потрібно |
| Касета | до 12 зірочок/кількість зубців на зірочку регулюється в діапазоні від 11 до 40 |
| Магніти | 32 неодимові магніти |
| Максимальна гальмівна сила | 250 Н |
| Максимальний ухил | 25% |
| Моделювання спуску | Да |
| Попередження про час/відрив | Да |
| Попередження про темп тренування | Да |
| Точність | менш ніж 1% |
- Ціна: 137 240 ₴




