Опис
D250SE - це повністю автоматичний зарядний п'ятиступінчастий пристрій, який подає струм до 20 А на будь-який свинцево-кислотний або літієвий акумулятор ємністю 40-300 Ач.
Він має алгоритми для зарядки AGM та літієвих батарей і може використовувати енергію через подвійний вхід від генератора, сонячної панелі та енергії вітру. Коли акумулятор повністю заряджено, D250SE автоматично передає енергію для технічного обслуговування на стартерну акумулятор.
D250SE може підтримувати стабільну вихідну потужність до 20 А на автомобілях, оснащених інтелектуальними генераторами змінного струму, керованими ЕБУ, а також має датчик температури для оптимальної зарядки незалежно від погодних умов. )
Особливості моделі:
- 20А повністю автоматична зарядка з температурною компенсацією акумуляторів від 40 до 300 Ач, коли ви рухаєтеся;
- Подвійний вхід (сонячний та генератор паралельно);
- Сумісний з інтелектуальним генератором;
- Можливість вибору AGM – 14,4 В або 14,7 В;
- Максимальна зарядка для збільшення терміну служби акумулятора та продуктивності;
- Датчик температури для компенсації гарячих чи холодних умов;
- Захист (IP65);
- Сумісний із SMARTPASS 120 для кращого рішення з управління енергоспоживанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 120 А |
| MPPT | Да |
| Водонепроникність | IP65 (захист від бризок і пилу) |
| Вхідна напруга, В | 11,5-23 В, 25 А |
| Вихідна напруга | 14,4 В/ 14,7 В, 20 А макс., Свинцево-кислотні акумулятори. 14,2 В, 20 А макс., LiFePO4 |
| Місткість АКБ | 40-300Ач |
| Зворотний струм витоку * | відповідає менш ніж 1 А·год/місяць |
| Пульсація | менш ніж 4% |
| Тип АКБ | WET, MF, Ca / Ca, AGM, EFB, GEL, LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 |
| Маса | 0.7 |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 942 ₴






