Побачити більше та зловити більше з новим ехолотом/картплоттером HDS PRO!
Спостерігайте, як риба реагує на вашу приманку наживо за допомогою нового сонара ActiveTarget® 2 Live Sonar з високою роздільною здатністю, і знаходите рибу та приховану структуру дна за допомогою нового Active Imaging™ HD надвисокої чіткості. Швидко знаходите райони риболовлі за допомогою останніх і докладних карт C-MAP® і отримуйте повну мережу рибальських систем з розширеним керуванням човном від носа до корми.
Ехолот Active Imaging™ HD забезпечує зображення високої чіткості за допомогою сонара Lowrance CHIRP, SideScan та DownScan Imaging™.
FishReveal™ також був розширений, щоб бути доступним для SideScan* та DownScan, що спрощує ідентифікацію риби з боків та під човном.
ActiveTarget® 2 Live Sonar забезпечує більш високу роздільну здатність зображень руху та структури риби.
HDS® PRO також підтримує встановлення двох систем ActiveTarget® за принципом plug-and-play, що дозволяє одночасно переглядати декілька зображень, а також розширювати режими Front та Scout для кращого відстеження наживки.
Витрачайте більше часу на лов риби і менше часу на її пошук із завантаженими картами C‑MAP®.
Для рибалок, які хочуть вибрати свою власну карту, HDS® PRO підтримує широкий спектр сторонніх карток, включаючи C-MAP®, Navionics®, Florida Marine Tracks та інші.
У HDS® PRO також представлено нову опцію накладання карти, що дозволяє переглядати режим ActiveTarget® Scout або режим тролінгового двигуна Ghost® 360 безпосередньо на екрані картки.
Від сенсорного екрану високої чіткості до високого рівня чіткості нещодавно покращеного сонара Lowrance, HDS® PRO забезпечує повний спектр значущих підводних зображень, які зроблять вашу відмінну.
Сенсорний екран SolarMAX™ HD забезпечує чудові зображення риби, структури та деталей карти, які легко побачити під будь-яким кутом, під прямим сонячним промінням та через поляризовані лінзи – справжня різниця на воді.
HDS® PRO дає вам повну мережу від носа до корми та розширений контроль над Ultimate Fishing System.
З HDS® PRO в основі вашої рибальської системи легко налаштувати човен відповідно до вашого стилю риболовлі, вибравши варіанти пошуку риби, навігації, мережі та розваг.
Розширіть свою систему за допомогою радару, автопілота та сумісності з NMEA 2000® та додайте SiriusXM® Weather/Audio, щоб стежити за зміною погодних умов та слухати улюблені мелодії.
HDS® PRO підтримує весь спектр передових технологій пошуку риби — від ActiveTarget® 2 Live Sonar та Active Imaging™ HD до сенсорного керування тролінговим мотором Ghost®, якорями Power-Pole® та багатьма іншими.
особливості:
- Сенсорний екран SolarMAX™ HD для перегляду під екстремальними кутами та через поляризовані лінзи
- Висока роздільна здатність до 1,2 МГц Active Imaging™ HD ready (Lowrance CHIRP/SideScan/DownScan Imaging™)
- Новий! Сонар високої роздільної здатності ActiveTarget® 2 Live Sonar готовий
- FishReveal™ з новим видом SideScan, а також Downscan*
- Доступні моделі з діагоналлю екрана 9, 10, 12 та 16 дюймів.
- Картографування в реальному часі є з C-MAP® Genesis Live.
- Підтримка нових режимів накладання графіків ActiveTarget Scout і Ghost Trolling Motor 360.
- Великі програмовані клавіші для розмірів 10, 12 та 16 дюймів.
- Сенсорне керування якорями Power-Pole®, тролінговим двигуном Ghost®, автопілотом та підвісним пілотом Lowrance
- NMEA 2000®, бездротовий зв'язок та Bluetooth®, підключення – плюс повідомлення зі смартфона
- Широкий спектр додаткових оновлень карт, включаючи C-MAP® REVEAL, Navionics®, Florida Marine Tracks та багато іншого.
Характеристики:
- Роздільна здатність дисплея: 1280x720
- Яскравість екрана: >1200 нит
- Кути огляду: 80° вгору/вниз, 80° вліво/вправо
- Вбудований Bluetooth 4.0 із підтримкою Bluetooth Classic
- Порти Ethernet: 2x 100 Мбіт, максимум 6 MFD у мережі
- Wi-Fi: внутрішній 802.11b/g/n та сумісність з модулем WiFi-1
- Можливість підключення NMEA 2000: 1x Micro-C
- Пам'ять SD-карти: 2 карти micro SD до 32 ГБ
- Максимальна споживана потужність: 2,9 А при 13,8 В постійного струму
- Мінімальна споживана потужність: 2,0 А при 13 В постійного струму
- Стандартне енергоспоживання: 2,0 А при 13 В постійного струму
- Номінал запобіжника, що рекомендується: 3А
- Напруга живлення: 12 В постійного струму (10,8–17 В постійного струму)
- Діапазон робочих температур: від -15 ° C до 55 ° C
- Водонепроникність: IPX7 із закритими дверцятами.
- Корекція GPS: DGPS, WAAS
- Канали GPS-приймача: 16
- Точність розташування: 20 м RMS
- Частота поновлення: 10 Гц
- Розміри: 280 х 166,7 х 77,7 мм
- Вага: 1,39 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | Мексика |
| GPS-модуль | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас вологозахисту | IPX7 |
| Кількість променів | 4 |
| Максимальна глибина | 1524 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Ехолот |
| Вбудовані технології бездротового зв'язку | Wi-Fi, Bluetooth® 4.0, Ethernet 2 порти 100 Мбіт |
| Комплектація моделі | Гарантійний талон, Захисна кришка дисплея, Інструкція, Кабель під'єднання, Кріплення для монітора та датчика, Монітор лунота, Дротовий датчик |
| Роз'єми | НЕМЕА 0183, НІА 2000 |
| Тип дисплея | SolarMAX HD IPS |
| Тип лунота | картплотер |
| Частота сканування (kHz) | DownScan: CHIRP 700/1200 кГц. SideScan: 455 1075 кГц CHIRP. Широкосмуговий доступ 50 кГц/83 кГц/200 кГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Товщина | 77.6 мм |
| Ширина | 166.7 мм |
| Робоча температура | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
- Ціна: 113 400 ₴





