Опис
Двохдіапазонний WiFi 6 маршрутизатор LINKSYS MR7350 з технологією MAX-STREAM дозволяє вести потокову трансляцію, грати в потужні онлайн ігри без затримок і зупинок. Завдяки технології Intelligent Mesh ™ ваші пристрої завжди будуть мати повноцінний сигнал по всьому будинку.ОСОБЛИВОСТІ
- Більше можливостей для більшої кількості пристроїв з технологією WiFi 6
- Покриває до 1700 кв. Футів, обслуговує більше 25 пристроїв і забезпечує швидкість до 1.8 Гбіт/с
- Завдяки технології Intelligent Mesh ™, ви можете легко розширити покриття WiFi на повній швидкості
- Інтелектуальна безпеку з автоматичними оновленнями, батьківським контролем і гостьовим режимом
- Налаштуйте свою мережу і керуйте нею з будь-якого місця за допомогою програми Linksys
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linksys |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | USB 3.0 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість з'єднання | 1800 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 567 г |
| Висота | 215 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон | 5 ГГц |
| Додатково | OFDMA |
| Індикатори | Інтернет |
| Інтерфейс | 1 x USB 3.0 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Потужність | 12 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Радіус покриття до | 158 кв. м |
| Стандарт бездротового зв'язку | Wi-Fi 6 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.44 | b |
| Функції безпеки | WPA3-Personal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 628 ₴





