Опис
Маршрутизатор MikroTik CCR2216-1G-12XS-2XQ - ідеальне оновлення для користувачів CCR1072: ви можете продовжувати використовувати свої SFP модулі та блоки живлення! Розкрийте потенціал 100-гігабітної мережі з апаратним розвантаженням L3! Почніть свою 100-гігабітну подорож із новим флагманським продуктом: маршрутизатором Cloud Core Router 2216! Його потужний 16-ядерний процесор може зрівнятися з потужним 72-ядерним процесором Tile попереднього флагмана CCR1072.
Попередній маршрутизатор MikroTik CCR2116 мав switch chip із чотирма 10G лініями підключення ЦП, але цього разу є чотири лінії 25G!
MikroTik CCR2216-1G-12XS-2XQ оснащений 2 QSFP28 слотами для неймовірно швидкого підключення 100 Gbps, 12 SFP28 слотами для підключення до мережі 25 Gbps та Gigabit Ethernet портом. Пристрій поставляється з 16 GB оперативної пам'яті, пристойним сховищем NAND та двома слотами M.2 SATA для додаткового сховища.
Передбачено чотири вентилятори з можливістю гарячої заміни, а також подвійні резервні блоки живлення з можливістю гарячої заміни. І ці блоки живлення можуть здатися вам знайомими, якщо ви вже використовували CCR1072: ви можете продовжувати використовувати свої попередні блоки живлення із гарячою заміною та SFP модулі.
Ви заощаджуєте час та гроші на аксесуарах, а також отримуєте більш високу продуктивність за меншого енергоспоживання. Це ідеальне оновлення для існуючих установок CCR1072!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 367 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 443 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 128 МБ |
| RAM пам'ять | 16 GB |
| Вага | 6060 |
| Інтерфейс | консольний порт RJ-45 |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Операційна система | RouterOS |
| Процесор | AL73400 |
| Точка зберігання | -20 ºС до +60 ºC |
| Тип | маршрутизатор |
| Рівень ліцензії | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 520 ₴






