Опис
MikroTik hAP ac3 (модель RBD53iG-5HacD2HnD) - це двохдіапазонний Wi-Fi роутер на 5 гігабітних мережевих портів. Він оснащений зовнішніми антенами з високим посиленням, які забезпечують якісне Wi-Fi покриття.
Ваш старий маршрутизатор щосили намагається охопити кожний куточок вашого будинку? Що ж, забудьте про це! У комплект включені зовнішні антени безпровідного зв'язку з високим коефіцієнтом підсилення і чудовим покриттям. Відтепер тільки надійне і стабільне бездротове з'єднання в кожній кімнаті!
Завдяки 5 Gigabit Ethernet портам, 256 MB оперативної пам'яті і чотирьохядерному процесору hAP ac³ може задовольнити запити навіть самих великих і вимогливих домашніх господарств.
Завдяки підтримці PoE роутер може живитися від інших пристроїв і подавати живлення на інші пристрої. Передбачено 128 MB NAND пам'яті і повнорозмірний USB порт, який можна використовувати для додавання додаткового сховища.
Корпус дозволяє встановлювати пристрій вертикально або горизонтально. Також в комплект включений набір для настінного кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | USB 2.0 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 39 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 128 МБ |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| Вага | 1050 |
| Діапазон | 5 ГГц |
| Інтерфейс | 1 x USB 2.0 /повнорозмірний Type A, 1A |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.716 |
| Операційна система | MikroTik RouterOS Level4 license |
| Процесор | IPQ-4019 |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b |
| Температура експлуатації | від -40°C до + 70°С |
| Тип | роутер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 359 ₴









