Опис
hEX S (RB760iGS) від компанії MikroTik - це 5-портовий гігабітний маршрутизатор для встановлення в місцях, де не потрібна підтримка Wi-Fi. Модель оснащена SFP портом та підтримує PoE out на останньому порті.Це доступний за ціною, невеличкий за розміром та простий у використанні, але досить потужний пристрій. Постачається з двоядерним процесором MT7621A з тактовою частотою 880 MHz і обсягом оперативної пам'яті 256 МВ, що гарантує високу продуктивність як при гігабітному підключенні, так і при використанні протоколу шифрування IPsec.
Маршрутизатор підтримує всі розширені конфігурації попередньо встановленої операційної системи RouterOS 4-го рівня. Наявність SFP 1.25G порту дозволяє безпосередньо, без використання конвертера, підключатися до оптоволокна. Оскільки пристрій не підтримує Wi-Fi, можна розширити його функціонал, наприклад, за допомогою точки доступу (підключається до порту Ether5 - PoE Out Passive PoE до 57V).
Порт USB2.0 та microSD слот для карт пам'яті можна використовувати для підключення 3G/4G/LTE модемів або зовнішнього накопичувача, а карту microSD - для зберігання системних журналів, розміщення файлів HotSpot або для системи моніторингу The Dude.
Сумісні трансивери: MikroTik S-85DLC05D, S-55DLC80D, S-31DLC20D, S-RJ01, S-3553LC20D, S-4554LC80D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 113 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 256 МБ |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| Архітектура | MMIPS |
| Діапазон | не підтримується |
| Додаткові порти та роз'єми | USB |
| Інтерфейс | LAN |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Потужність | 24 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.88 |
| Операційна система | RouterOS |
| Процесор | MT7621A |
| Сертифікація | CE/RED |
| Температура довкілля | -40 °C - +70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Рівень ліцензії | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 809 ₴





