Опис
MikroTik LtAP (RBLtAP-2HnD) - захищена від негоди бездротова точка доступу з підтримкою GNSS (GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo), спеціально розроблена для транспортних засобів, що рухаються. Зберігаючи концепцію вже популярної точки доступу LtAP mini LTE, новий пристрій має безліч поліпшень та доповнень. LtAP оснащена двоядерним процесором MediaTek MT7621 880 MHz та 128 MB оперативної пам'яті для роботи з великими навантаженнями, одним Gigabit Ethernet LAN портом, повнорозмірним USB портом, серійним портом RS232 та потужним вбудованим Wi-Fi модулем 2.4 GHz 80.Зберігаючи концепцію вже популярної точки доступу LtAP mini LTE, новий пристрій має безліч поліпшень та доповнень. LtAP оснащена двоядерним процесором MediaTek MT7621 880 MHz та 128 MB оперативної пам'яті для роботи з великими навантаженнями, одним Gigabit Ethernet LAN портом, повнорозмірним USB портом, серійним портом RS232, а також потужним вбудованим Wi-Fi модулем 2.4 GHz 802.11 b/g/n.
Пристрій оснащений двома miniPCIe слотами та трьома слотами Mini-SIM, пропонуючи безліч варіантів розширення. Наприклад, ви можете встановити другий LTE/4G модем для резервування або бездротовий інтерфейс 5 GHz, щоб мати паралельну з LTE/4G дводіапазонну точку доступу 2.4/5 GHz. LtAP також є першим продуктом компанії MikroTik з можливістю одночасного встановлення трьох SIM карт - передбачено три MiniSIM слоти для перемикання між операторами.
Живлення пристрою організовано трьома способами: через Gigabit Ethernet порт PoE in (12-30 V), роз'єм живлення постійного струму та автомобільний роз'єм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 128 МB |
| Вхідне харчування | 12-30 В |
| Діапазон | Wi-Fi: /2.4 GHz |
| Інтерфейс | 1 x 10/100/1000 Мбіт/с порт |
| Потужність | 24 |
| Операційна система | RouterOS Level 4 |
| Особливості | Максимальна потужність/передавача 26 dBm |
| Процесор | Dual-core MediaTek MT7621 /(880 MHz) |
| Сертифікація | EAC |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.71 | b/g/n |
| Температура довкілля | -40 °C - +70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 442 ₴







