Опис
MikroTik mAP (RBmAP2nD) - дуже компактна точка доступу 2.4 GHz з підтримкою технології MIMO 2x2 - найкраще рішення для любителів подорожей і прихильників компактних інсталяцій. Додаткову портативність пристрою надає наявність різних варіантів живлення: USB, PoE і Jack. Завдяки сучасній багатофункціональній операційній системі MikroTik RouterOS, mAP 2nD може працювати як в режимі точки доступу, так і в режимі станції, а також підтримує і більш серйозні налаштування (маршрутизація, VPN, Firewall, і багато іншого). Крім того, пристрій може виконувати функцію PoE-інжектора - другий порт Ethernet забезпечує живлення до 500 мА для іншого пристрою. Порт має функцію автоматичного визначення необхідності подачі напруги, яка забезпечує безпечну роботу пристроїв, що підключаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 68 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| Діапазон | 2.4 ГГц |
| Додатково | Швидкість Wi-Fi: /150 Mbps |
| Інтерфейс | Fast Ethernet: 1 x 10/100Mbps |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Комплектація | пристрій mAP |
| Особливості | 2x2 MIMO |
| Процесор | QCA9531 /(650 MHz, оперативна пам'ять: 64 MB) |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.73 | b/g/n |
| Температура експлуатації | -10°C .. +70°C |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴




