Опис
Серія Mikrotik RB4011 - потужні маршрутизатори з десятьма гігабітними портами, інтерфейсом 10 Gbps SFP + та апаратним прискоренням IPsec за відмінну ціну.Wi-Fi роутери серії RB4011 оснащені чотирьохядерними процесорами Cortex A15, 1 GB оперативної пам'яті, забезпечують вихід PoE на порту 10 і постачаються в матовому чорному металевому корпусі.
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - дводіапазонний 2.4/5GHz 4x4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi роутер зі швидкістю передачі даних до 1733 Мbps в частотному діапазоні 5 GHz. Для застарілих пристроїв в слоті miniPCI-e встановлена бездротова плата з робочою частотою 2.4 GHz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | SFP |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 10 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 228 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 1 Гб |
| Вага | 1410 |
| Діапазон | 2.4 ГГц/(2412 – 2484 МГц) |
| Інтерфейс | SFP+ порт |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Потужність | 26 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 1.4 |
| Операційна система | RouterOS/5-й рівень |
| Особливості | 4x4 MIMO |
| Процесор | AL21400 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.81 | b |
| Температура експлуатації | -40...+45ºС |
| Тип | маршрутизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 780 ₴





