Маршрутизатор MikroTiK RouterBOARD RB450Gx4

Опис
Материнська плата роутера - з п'ятьма гігабітними Ethernet-портами, об'ємом NAND-пам'яті 512 Мб, консольним портом і слотом під карту microSD - призначена для вбудовування в користувальницький корпус і побудови компактного високоефективного маршрутизатора.Вона зберегла форм-фактор попередніх моделей лінійок RB850 і RB450, що спростить їх заміну на нову RB450Gx4.
Крім цього, пристрій в повному обсязі отримує живлення 10-57 В через два джек-гнізда або за технологією Passive PoE (802.3af/at), а також роздає PoE-живлення на п'ятому Ethernet-порту. Плата працює на базі двоядерного процесора ARM (1 ГБ RAM) і підтримує апаратне шифрування IPsec. Попередньо встановлена операційна система RouterOS перетворює RB450Gx4 в високотехнологічний багатофункціональний роутер, міжмережевий екран або пристрій управління пропускною спроможністю мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 110 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 1 Гб |
| Flash пам'ять | 512 МБ/2 МБ FLASH, 512 МБ NAND |
| Архітектура | ARM 32bit |
| Додаткові порти та роз'єми | Інтерфейс для microSD-карти |
| Інтерфейс | 5 x 10/100/1000 Ethernet |
| Кількість ядер процесора | 4 /716 МГц |
| Потужність | 5 |
| Операційна система | RouterOS /Level 5 |
| Особливості | Підтримка PoE/Passive PoE на порту Ether5 |
| Процесор | IPQ-4019 |
| Температура експлуатації | -40.. +70 °C |
| Тип | маршрутизатор /у вигляді материнської платі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 709 ₴


