Мультисервісний маршрутизатор TP-Link ER8411 8xGE LAN/WAN 1xGE WAN/LAN 2x10GE SFP+ WAN/LAN 2xUSB
24 000 ₴
23 459 ₴
- В наявності
- Код: RC_ER8411
ОСОБЛИВОСТІ
ER8411 VPN-маршрутизатор Omada з портами 10G
- Інтегровано в Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP)*3, централізоване керування хмарою та інтелектуальний моніторинг.
- Централізоване керування: хмарний доступ і додаток Omada для максимальної зручності та легкого керування.
- Два порти 10GE SFP+: 1× WAN і 1× WAN/LAN 10GE SFP+ порти забезпечують агрегаційне з’єднання з високою пропускною здатністю.
- До 10 портів WAN: оптоволоконні та RJ45 порти WAN із балансуванням навантаження підвищують рівень використання багатоканального широкосмугового зв’язку.
- Високозахищений VPN: корпоративний стандарт SSL/IPSec/PPTP/L2TP VPN і OpenVPN/L2TP через IPSec VPN ідеально підходять для використання в кількох філіях і для WFH.
- Численні функції безпеки: потужний брандмауер, захист від DoS-атак, фільтрація IP/MAC/URL, зв’язування IP-MAC і активація ALG одним клацанням миші забезпечують безпеку світового рівня.
Максимальний широкосмуговий доступ 10G із корпоративним шлюзом Omada створіть свою блискавичну мережу за допомогою Omada ER8411 – корпоративного VPN-маршрутизатора з портами 10G. Він перевершує потреби у високошвидкісних, надійних та безпечних корпоративних мережах та ідеально підходить для великомасштабних розгортань, таких як офіси, школи та готелі.
10× Порти WAN і один USB WAN для мобільного широкосмугового зв’язку
До 10 портів WAN SFP+, SFP та RJ45 дозволяють маршрутизатору підтримувати різні вимоги до доступу до Інтернету. широкосмуговий. Підключіть модем 4G/3G до одного з портів USB 3.0 для резервного копіювання LTE WAN.
Примітка. Принаймні один із десяти портів WAN/LAN має працювати як LAN.
VPN високої безпеки та високої продуктивності
ER8411 підтримує наскрізний трафік та кілька протоколів VPN, включаючи SSL, IPSec, PPTP та L2TP у режимі клієнт/сервер. Автоматичний IPSec VPN одним клацанням спрощує налаштування VPN та полегшує керування мережею та її розгортання. Маршрутизатор також оснащений вбудованим апаратним механізмом VPN, що дозволяє підтримувати та керувати сотнями тунелів IPSec, PPTP, L2TP, SSL VPN та OpenVPN..
Повна інтеграція з Omada SDN
Платформа Omada Software Defined Networking (SDN) поєднує мережні пристрої, включаючи точки доступу, комутатори та маршрутизатори, для забезпечення 100% централізованого хмарного управління та створення мережі з високим ступенем масштабованості, керованої з єдиного інтерфейсу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 4 ГБ /DDR4 |
| Flash пам'ять | 4 МБ SPI NOR + 256 МБ NAND |
| Вага | 3900 |
| Вхідний інтерфейс ( WAN) | PPPoE |
| Додатково | Omada App/Трежується використання OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller або Omada Software Controller |
| Додаткові порти та роз'єми | 2 x USB/for 3g/4g modem |
| Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % /без конденсації |
| Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % /без конденсації |
| Індикатори | USB |
| Інтерфейс | 1хRJ-45 (консольний порт) |
| Кількість нових сесій (за секунду) | 20000 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Комплектація | маршрутизатор |
| Потужність | 26.36/с під'єднаним USB 3.0 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Одночасно сесій | 2300000 |
| Особливості | Підтримка IPTV/IGMP v2/v3 Proxy |
| Підтримка ОС | Mac OS |
| Сертифікація | RoHS |
| Точка зберігання | -40…+70 °C |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Тип | мультисервісний маршрутизатор |
| Функції безпеки | Захист від DOS-атак/Ping смерті |
| Функції брандмуера | SPI |
- Ціна: 23 459 ₴











